1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. 2021 Yılından Ne Bekliyoruz?(Parodi)

2021 Yılından Ne Bekliyoruz?(Parodi)

2021

“Ahmet şu çayı doldur da bi keyif çayı içelim.” Diyerek başlayalım konuya. Hem de 2020’den çıkışımızın 3.gününde keyif çayı iyi gider. Bu 2020 yılı bana çok abartılı geldi diyenlere karşı “Al keyif çayı iyi gider” diyoruz ve buum tüm sorunlar ortadan kalkıyor. Direkt olarak 2021 yılından ne bekliyoruz modundayız. Yav bekliyeceğim hiçbir şey kalmadı çıktığımız kapı iyi miydi ki girdiğimiz kapı iyi olsun? Modunda olmayalım.Beklentilerimiz hep Bitcoin’de olsun nasıl olsa 250 bin tl sınırlarını zorluyor. Biri XRP mi dedi? Allah göstermesin onun yüzünü. Şaka bir yana beklentimiz hep şey de olsun eee şey de şey de dur hatırlayacağım.  

2021’de Beklentilerimiz 

Valla kusura bakmayın. Başlık atmazsam Gugil bana hiç ön sıralarda yer vermiyor. Konumuza geri dönelim, başlığı umursamayın. 

Heh şimdi hatırladım herşeyin başı ilk olarak sağlık. Sağlık olmazsa paranın öneminin kalmadığını da yeni çıktığımız 2020 no’lu kapıdan öğrendik. 2020 sadece bunu öğretmedi bizlere. İnsanların yalnız ne kadar zor yaşadığını. Biz 3-4 ay evdeyken doğanın, doğamızın nasıl bu kadar gençleştiğini. 2020’den çıkarken son zamanlarda çok konuşulan su krizinin yavaş yavaş başladığını ve bizim de sadece suyu değil her etmeni tasarruflu kullanmamız gerektiğini öğretti. Hoş bunu dışarıdaki komşuya anlatmak zor genellikle diyalog şöyle oluyor; 

-Yav Recep Abi, su krizi yavaştan başlıyor. İstanbul’un baraj doluluk oranları neredeyse sıfırlanacak. Sen hala arabayı yıkarken bir filin banyosu kadar su harcıyon. 

-La s******* suyunu parasını ödeyen kim? Hem ödemiyon hem konuşuyon. Size okulda bir şey öğretememişler su buharlaşıyor yağmur olarak geri geliyor. Boş kafa boş. Bir de okul okuyacan. 

-Tamam ABİ haklısın. 

Şimdi ne diyelim ki biz buna? 2023 diyelim ya nasıl olsa los encılıs oluyoruz. Bor var abi biz de çıkarttırmıyorlar. Yoksa öyle zenginiz ki anlatamam. Hem lozan antlaşması da imzalamışlar bunlar. Onun bitimini bekliyor devlet.  

-Ok 

Yav bir de şu var. “Bu zaman artık eski zamanlar değil” lafı. Yakında zaman oradan çıkıp şunu dicek. “Abicim yiyonuz , içiyonuz , her b*ku yapıyonuz sonra suçu bana atıyonuz , yetti ha” ben zamanın yanındayım arkadaş. Hakkaten her şeyi yapıyoruz şuçu zamana atıyoruz.Yok lanetli 2020 , bi tokat atıcam 2020 tane yıldız çıkıcak kafanda.  

Konuyu çok böldüm şu beklentilere devam edeyim. En son sağlık diyorduk. Sağlık demez olaydık. Covid-19’un abisi gelmiş. Fazla bi farkı yok kardeşinden sadece 1 yaş var aralarında. Hee Covid-19 gibi 2020 kuruş ver lan tırrek demiyor. 2021 kuruş ver diyor. Neyse bizim aşımız var. Çin malı ama olsun. 3.faz denemelerini burada yapıcağız. Hem ne demişler Türkler Çinlilerle kardeş ülkedir. Can Çinbaycan. 

2021 Beklentilerimiz Nasıl Şekillendi 

2021-yili

Bu da zorunlu başlık atmasam gogle abilerini çağıracak. Yinede şuanki yazdıklarımla alakası var. Yav şimdi biz ne istiyoruz. Para istiyoruz, aşk istiyoruz (koronasız) , şans istiyoruz (milli piyango alanlara çok teşekkür ederim bu arada her bir milli piyango bileti evsizlerin evinde tüp olarak işlev görücek.)İphone istiyoruz (şarzlısı) ,sağlık zaten yukarıda istedik.Hee bir de kıyamet kopucaksa cennete de girmek isteriz. Peki bu beklentiler nasıl şekillendi. EEEEE şey ben de bilmiyorum. Bomboş bir başlık oldu. Ama sizi düşündürdüğüne eminim. Bak aferin bana aklıma bir soru geldi. Biz DÜŞÜNÜYOR muyuz? 

Kardeşim az önce bilgisayara karşı satranç oynadım. Bilgisayar beni yendi. Düşüncülerime bilinçaltı denilen abimiz dur diyor direkt şu şarkıyı açıyor. “Tut şunun ucunu döşeyelim abi, Fırat bu abi” Anladık anladık şimdi bu reklamı gördüğüm ana lanet ediyorum. 

Kadın Cinayetleri 

Şimdi hiçbir mizah karıştırmadan cıvıtmadan anlatmak istiyorum bu konuyu. Tam 240 KADIN,ANA,KIZ KARDEŞİMİZ,ARKADAŞIMIZ, öldürüldü. Evet 1 yılda tam 240 Kadın (Resmi verilere göre). Sakın bana şunu söylemeyin “Sanki erkekler öldürülmüyor mu” Yav insan ol biraz. Sen kaç kişi görüyorsun sevgili olmadığı için erkek arkadaşını öldüreni ya da cinsel isteklerini gidermek için erkeklere tecavüz edip , sonra bıçaklayıp , ardından da yakanı. Kanım dondu başka bir şey söylemiyorum. 

Biraz Ara Başlığı 

Direkt olarak geçmek istemedim yeniden mizah yapmaya. Çünkü ben utanırım yapmaya ondan dolayı boşluk bıraktım. 

örtmenim boğün ders var mı?” diyenlere mi gülesin? Yoksa “Yav mala bak ne anlatıyor diyenler mi?” yanasın. Evet ucundan biraz canlı derslere dokunmak isterim. Canlı dersler, 2020’nin başında duyduğumuzda çağ atladık zannedip . Sonra bu çağın zomzom çağı olduğunu görünce. Canlı dersleri arka plana atıp instagram’da gezenlerin sayısı bir hayli çoğaldı. Ama bu kişilerin büyük bir düşmanı var. Evvvveeeetttt o geliyorrrr , milyonların sevgilisi geliyor , evet onun adı Yüzyüze Sınav. Hoşgeldiniz buyrun… 

-Hoşbuldum , ama bir yerden kırgınım sana 

-Nereden, Sınav? 

-Sen 6.Sınıfta Fen dersinde kopya çektin 

-ıhım ıhım fazla girmeyelim o konulara bence. 

-Tamamdır cevap veriyorum A şıkkı. 

-Neye cevap veriyorsunuz? 

-Pardon daha yeni “kim milyoner olmak ister(vergisiz)?” izledim de. 

-Sorun yok. 

Terledim yazarken bunları. Zaten seo denen bir şey kalmadı. Adsense tık saldırısı almamak için adsense onaysız sitemde paylaşıcağım. Beğenilirse devamını getiririm. Ama 2 hit alırsa o da biri ben birisi de kardeşimin telefonundan girdiğim ben olursak. Bir daha mizah yapmam. 1 defa yapmak istedim. Hadi Allahaısmarladık. (Anahtar kelime eksikmiş 2021 tama şimdi oldu)

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. admin_avatar

    yazıyı okurken aşırı eğlendim çok hoş bir yazı olmuş teşekkürler hocam böyle devam seviliyorsunuz <3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir