İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Cyberpunk 2077 Bir Kere Daha Ertelendi!
Trendlerdeki Yazı

Cyberpunk 2077 Bir Kere Daha Ertelendi!

maxresdefault-1-min

Oyun Dünyasının ; oyun severlerin iple çektiği Cd Projekt Red yapımı Cyberpunk 2077 normal şartlarda korona virüs pandemisi olmasa 2020’nin Nisan ayında bizlerle buluşmuş olcaktı. Ama sizin de bildiğiniz gibi korona virüs şartlarında bu pek mümkün olmadı. Bugün yapılan açıklamada oyunun çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu.

Cyberpunk 2077 , CD Projekt Red‘in yaptığı rol yapma türündeki bir video oyunudur. Çıkması ilk olarak Nisan ayında öngörülürken başta korona virüs olmak üzere çeşitli sebeplerden dolayı 17 Eylül 2020 tarihine ertelenmişti. Sonrasında şirket bu ertelemeyi yineleyip , 19 Kasıma ilerletmişti. Bugün yapılan sosyal medya açıklamasında ise tüm oyuncuları hayal kırıklığına uğratan yeni bir erteleme kararı geldi. Yeni karar ile oyunun çıkış tarihi 21 gün daha ileri alınarak 10 Aralık 2020 tarihine güncellendi.

Yapılan açıklama şu şekilde;

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 Bir Kez Daha Ertelendi

Bu üzücü karar ile yapılan açıklamanın altına çok sert yorumlar da geldi. Oyunun çıkışını sabırsızlıkla bekleyenler , yeni bir ertelemeyle de karşılaşınca tabiri caizse küpe bindi. Herhangi bir aksilik çıkmazsa önümüzdeki 10 Aralık‘ta oyun ve oyun severler birbirlerine kavuşacaklar.

Oyunun şuanki ertelenme nedeninin ise güncel nesil ve yeni nesil de aynı anda çıkartmak istemeleri. Bunun meali de ; PlayStation 4 , PlayStation 5 , yeni nesil laptoplar , yeni ve güncel nesil konsollar vs. ; bu sistemlere aynı anda girebilmek. Umarız içeriğimizi beğenmişsinizdir. Herkese İyi Oyunlar.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap