İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Epic Games , Ücretsiz Yapacağı Oyunları Duyurdu!
Trendlerdeki Yazı

Epic Games , Ücretsiz Yapacağı Oyunları Duyurdu!

facebook_post_image_1594827365

Epic Games firması önümüzdeki hafta oyun severlere ücretsiz sunacağı oyunların hangileri olduğunu kamuoyu ile paylaştı. Yapılan açıklamada bu haftanın ücretsiz oyunlarının Blair Witch ve Ghostbusters: The Video Game Remastered oyunları olduğu duyuruldu.


Epic Games her hafta oyun tutkunlarına ücretsiz oyun kullanım imkânı sağlıyor. Bu hafta Costume Quest 2 veLayers of Fear 2’yi kullanıcılar ile paylaşan firmanın önümüzdeki hafta için planladığı oyunlar oyun severlerde bir heyecan yaratıyor.


Oyun meraklıları Blair Witch ve Ghostbusters: The Video Game Remastered oyunlarına 29 Ekim 2020 ile 5 Kasım 202 tarihleri arasında ücretsiz olarak erişebilecek. Epic Games firmasının toplamda 89 TL’ye satışa sunduğu oyunların ücretsiz olarak oynanacak olması kullanıcılar tarafından olumlu karşılandı.

Blair Witch ( Epic Games)

Blair Witch Oyunundan Bir Görsel

Kullanıcılar Blair Witch oyunu ile 2019 yılında tanışmıştı. Steam’deki incelemelere bakıldığında çok olumlu yorum yapılan oyunun kurgusu ormanda kaybolmuş bir çocuğun arama çalışmaları üzerine kurgulu. Kullanıcılar bu oyunda gizemli sahnelerin yanında korku dolu animasyonlarla da karşılaşıyor. Oyunu oynayabilmek için en az sistem ihtiyaçlarını aşağıda bulabilirsiniz.


İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel core i3 min 3.30 GHz, AMD A8 min 3.1 GHz
Ekran Kartı: Geforce GTX 750
Bellek:4 GB
Hafıza: 16 GB boş alan

Ghostbusters: The Video Game Remastered

Ghostbusters: The Video Game Remastered 

Ghostbusters: The Video Game Remastered oyunu da Blair Witch gibi 2019 yılında piyasaya sürülmüştü. Kullanıcı yorumlarından tam not alan oyun, Epic Games firması için güncellenip yenilenerek tekrar kullanıcının beğenisine sunuluyor. Oyun, New York şehrinin kurtarılmasını konu alıyor. Oyunda hayalet avcılığı yaparak canavarlara karşı mücadele vereceksiniz.
Oyunun sistem gereksinimlerini aşağıda bulabilirsiniz.


İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel i3 ve üzeri
Ekran Kartı:  GeForce GT 630
Bellek: 4 GB


Epic Games firmasının gelenek haline getirdiği ücretsiz oyun paylaşımlarının ilerleyen dönemde de süreceği düşünülüyor. Firmanın ücretsiz oyun akınından istifade ile kullanıcıların eğlenceli dakikalar geçireceği düşünülüyor. Siz de bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız firmanın basın açıklamalarını takip etmelisiniz. Muhteşem oyunlarla heyecanlı dakikalara hazırlanın. Epic Games’in sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap