1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Valorant isim değiştirme! Valorant İsim Nasıl Değişir?

Valorant isim değiştirme! Valorant İsim Nasıl Değişir?

valorant-isim-degistime

Riot Games‘in harika bir oyunu daha olan Valorant , oyun dünyasına girdiğinde büyük bir ses getirmişti. Tüm FPS oyuncularının anında dikkatini çekmiş ve ayrıca sadece FPS oyuncuları ile kalmayıp dünya oyuncularına kendini göstermişti. Türk oyuncular olarak biz de Valorant’ı baya sevdik ve bilgisayarlarımızdan eksik etmedik. Sizlere bugün Valorant isim değiştirme sorununu nasıl çözeceğinizi anlatıcaz. İçeriğimize geçelim.

Sizde biliyorsunuzdur , Valorant’ın kendisinde isim değiştirme özelliği bulunmuyor. Bu yüzden oyuncular Valorant isim değiştirme bölümünü göremedikleri için bu özelliği kullanamıyorlar. Biz ise sorununuzu çözmek için şöyle bir yöntem kullanıyoruz.

Valorant isim değiştirme

Valorant’ta kayıtlı olduğunuz isimden herhangi bir şekilde memnun değilseniz veya kazara isminizi yanlış yazdıysanız sorunu şöyle çözeceğiz.

valorant-isim-nasil-degistirilir
  • İlk olarak Valorant’ta isim değiştirme yapmak istiyorsanız , Riot Games üzerinden giriş yapmanız lazım çünkü Valorant’ın yapımcı şirketi kendileri. Bu bağlantı ile giriş yapabilirsiniz.
  • Giriş yaptığınız anda karşınıza direkt olarak bir menü çıkıcak. Bu menünün 2.sırasındaki RIOT ID yazısına tıklamanız lazım. Tıkladıktan sonra aşağıdaki adıma geçin.
  • Yeni çıkacak bölümde RIOT ID sayfası görüncek. Bu sayfada isminizin yanında bulunan küçük kalem simgesine tıklayın. Bu isminizi düzenleme işlemine sokacak.
  • Şimdi yapmanız gereken şey ise YENİ RIOT ID bölümüne gelerek eskisiyle değiştirmek istediğiniz ismi yazmak. İsmi bu bölüme yazabilirsiniz.
  • Yukarıda anlattığımız tüm bu işlemleri tamamladıysanız. Yanda olan kutunun aşağısında yer alan Rasgele bölümüne tıklayıp ardından en aşağıda yer alan Gönder butonuna tıklayın.
  • Bu işlemleri tamamladıktan sonra Valorant’ta da isminizin değiştiğini göreceksiniz. İyi Oyunlar…

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz : CS GO Surf Nasıl Oynanır?Kodları Nelerdir?

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap